Typ nabídky

Minimální mzda

Material planner

referenční číslo: 21193 | aktuálnost: 19.12.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás práce s daty? Chcete být ve firmě co největším přínosem a umíte dobře komunikovat v anglickém jazyce?

Výrobní společnost hledá do svých řad kolegu/kolegyni na pozici MATERIAL PLANNER.

Náplň práce

  • Statistika vráceného materiálu
  • Koordinace větších projektů a spolupráce s jiným oddělením
  • Sledování výroby a následné zpracování statistik, analýz
  • Zpracování inventury a příprava reportů
  • Analýza vzniklého odpadu
  • Plánování, sledování a optimalizace materiálu toku
  • Stanovení nákupní strategie

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilou znalost MS Excel (kontingenční tabulky, tvorba analýz apod.)
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Pečlivost a vlastní iniciativu

Nabízíme

  • Stravováni zcela zdarma
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 dní dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: 15 minut od Stříbra

Mzda: 37 000 - 37 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba