Typ nabídky

Minimální mzda

Elektronik (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 21139 | aktuálnost: 17.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání s elektro zaměřením? Ovládáte anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni? Hledáte zajímavé uplatnění v mezinárodní společnosti? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: ELEKTRONIK (45-60.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Programování PLC
  • Předává informace týkající se strojů a výrobních zařízení výrobě
  • Vede záznamy o technických změnách
  • Spolupráce s dodavateli strojů a výrobních zařízení
  • Vytypovávání vhodných dílů pro zlepšování procesů výroby
  • Výroba elektroinstalace pro zlepšování procesů

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Vyhlášku min. 50 § 6
  • Praxi s programováním PLC
  • Spolehlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Penzijní pojištění
  • Kariérní růst
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalita: Chomutov

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika