Typ nabídky

Minimální mzda

PLC programátor (45-60.000 Kč)

referenční číslo: 21138 | aktuálnost: 17.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s programováním PLC zařízení? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb?
Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Mezinárodní výrobní firma hledá posilu do svého týmu kvality na pozici: PLC PROGRAMÁTOR (45-60.000 Kč). Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Implementace nových přípravků a nástrojů pro výrobní stroje a zařízení
  • Programování PLC a měřících zařízení
  • Vývoj a implementace zařízení a přípravků předcházejících reklamacím ze strany zákazníka
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními na zlepšování procesů výroby

Požadujeme

  • Znalost programování PLC
  • Elektrotechnické vzdělání
  • Vyhlášku 50 § 6
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní akce
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalitu: Chomutov

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika