Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní síla s němčinou

referenční číslo: 21082 | aktuálnost: 11.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Představte si práci u zaměstnavatele, který Vám jako motivaci pro úspěšné plnění pracovních povinností poskytne spoustu času pro Váš osobní život. Představte si, že Vám nabídne až 33 dní dovolené, další dny volna pro zotavení, flexibilní pracovní dobu a až 3 dny v týdnu práci z domova (WAU!). Představte si, že pracujete v týmu mladých a pohodových lidí. A teď to hlavní, představte si, že k úspěšnému přijetí do tohoto týmu Vám stačí pouze komunikativní znalost německého jazyka a chuť naučit se něčemu novému! Líbí se Vám tyto představy? Neváhejte tedy a zašlete nám svůj životopis, nebo nás kontaktujte jakkoliv jinak pro více informací - podobná nabídka práce se totiž už jen tak nenaskytne! :)

Úspěšná nadnárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá novou posilu na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ SÍLA S NĚMČINOU

Náplň práce

  • Administrativní činnost v účetním/nákupním oddělení
  • Kontrola správnosti faktur/objednávek
  • Vkládání dat z faktur/objednávek do interního systému
  • Vedení příslušné dokumentace

Požadujeme

  • Alespoň středoškolské vzdělání
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni (budete jej využívat každý den, ústně i písemně)
  • Uživatelskou znalost MS Office (především Word a Excel)
  • Ochotu naučit se novým věcem

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • Možnost prvního pracovního uplatnění i pro absolventy
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Nenáročné a postupné zaučování
  • Milé, chytré a usměvavé kolegy :)
  • Spoustu dalších benefitů - rádi představíme v telefonu
  • Místo výkonu práce: Ostrava
  • Práce vhodná pro muže i ženy

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Ekonomika, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup