Typ nabídky

Minimální mzda

Zkušební technik

referenční číslo: 5cb489b5babecf4daa37d0f7 | aktuálnost: 01.02.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, úspěšnou mezinárodní společnost v okrese Pardubice, aktuálně hledáme vhodného kandidáta na následující pozici:

ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Váš profil:
- SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- schopnost navrhovat a programovat testovací přípravek pro klimatické testy
- znalost ovládání a programování klimatické komory velkou výhodou
- orientaci ve schématech,zákaznických požadavcích a zkušebních specifikacích DPS
- AJ nebo NJ v psané podobě podmínkou, komunikativní úroveň výhodou
- pokročilou znalost práce na PC
- základní znalost programování desktopových aplikací

Hlavní náplní práce bude:
- provádění laboratorních testů a zkoušek
- rekvalifikace výrobků
- analýza neshodných a reklamovaných výrobků

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- zaměstnanecké benefity
- práci na zajímavých projektech
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com nebo volejte tel. 725 562 671.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita