Typ nabídky

Minimální mzda

CNC operátor/seřizovač

referenční číslo: 21074 | aktuálnost: 01.05.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Rád bys pracoval na CNC strojích, ale zatím s nimi nemáš moc zkušeností? Nevadí. Nabízíme propracovaný systém zaučení a reálnou možnost kariérního růstu. Zašli svůj životopis a my se ozveme zpět a vše spolu probereme.

Náplň práce

  • Obsluha a seřízení CNC děrovacího centra nebo CNC ohraňovacího lisu
  • Výroba výrobků pro energetiku v požadovaném množství a kvalitě
  • Tvorba programu
  • Samokontrola kvality
  • Práce s moderními technologiemi
  • Práce na dvě nebo tři směny

Požadujeme

  • Vzdělání: minimálně SOU technického směru
  • Praxe v obsluze výrobních zařízení
  • Orientace v technických výkresech
  • Samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

  • Jednorázový náborový příspěvek až 20 000,-Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a dotované závodní stravování
  • Nadstandardní příplatky za směnnost, noční i práci přesčas
  • Kratší pracovní doba – 7,5 hod denně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí nadnárodní společnosti

Mzda: 25 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba