Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha stroje

referenční číslo: 20869 | aktuálnost: 01.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci ve stabilní společnosti, která patří mezi jedničku ve svém oboru a cení si vlastních zaměstnanců? Tak neváhejte a pošlete svůj životopis, budeme vás kontaktovat zpět a rádi vám povíme o nabídce více.

Náplň práce

  • Obsluha strojů - žádná pásová výroba
  • Dodržování technologických a bezpečnostních postupů
  • Manuální práce v čisté výrobě
  • Zaučení od zkušeného kolegy
  • Směny: krátký/dlouhý týden

Požadujeme

  • Alespoň SOU
  • Zkušenost z výroby nebo s obsluhou strojů výhodou
  • Spolehlivost, pracovitost, technické uvažování
  • Uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • Férovou mzdu s pravidelným navyšováním
  • 10 000 Kč bonus po zkušební době
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Smlouvu na HPP přímo do kmene
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: okres Litoměřice

Mzda: 21 500 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba