Typ nabídky

Minimální mzda

Referent samosprávních agend

referenční číslo: 5ca73352babecf4893029ba6 | aktuálnost: 12.11.2019

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici "Referent samosprávních agend"

Náplň práce

  • vedení dokumentace odboru
  • zpracování materiálů do orgánů MČ
  • organizace samosprávních aktivit a akcí v sociální oblasti
  • evidence pošty a korespondence
  • organizace nákupů a objednávek
  • evidence ekonomické agendy
  • tajemník výboru

Požadujeme

Vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou.

Základní orientace:

  • zák. č. 128/2000 Sb. o obcích,
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Power Point, Internet)

  • Znalost GINIS, AiP Safe , e-spis

  • Praxe v samosprávě (veřejné správě) výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • zanlost světového jazyka výhodou

Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou.

Zařazení do 9. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění
  • 3 dny zdravotní volno
  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: nábřeží Kapitána Jaroše 1000/7, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita