Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr - junior - Kladno, Louny, Slaný

referenční číslo: KL0014-0029 | aktuálnost: 13.02.2020

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Budete pracovat s výrobními daty a na jejich základě navrhovat zlepšení výrobních postupů a zařízení.

Jakou byste u nás našel příležitost?

  • Práce na zlepšování výrobních procesů a zavádění nových výrobních zařízení
  • Správa procesů údržby výrobních strojů a robotů
  • Analytická činnost (výrobní data apod.)

Co očekáváme?

  • Technické vzdělání
  • Práce na podobné pozici min 1 rok
  • Vyhláška 50
  • Dobrá znalost výrobního prostředí
  • Základní přehled v PLC systémech
  • AJ na komunikativní úrovni

Co by byla Vaše odměna?

  • Práce v přední výrobní společnosti (Automotive)
  • 13. plat + týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Další benefity (sick days, vzdělávací program atd.)

Pokud jste se dočetli až sem, určitě Vás náš inzerát zaujal. Těšíme se na Váš životopis.

mBlue mProfil - nechte si monitorovat trh práce podle Vašich přání: cv.mblue.cz

Klíčová slova:  elektro, výroba, automotive, automatizace, PLC, roboty, schéma. údržba, elektro, výroba, automotive, automatizace, PLC, roboty, schéma. údržba, výrobní linka, elektroinženýr,

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl