Typ nabídky

Minimální mzda

Svářeči

referenční číslo: 5ca60582a5ad952fb761aaa3 | aktuálnost: 19.07.2022

PSP Machinery s.r.o.

Máte praxi ve svařování CO2 popř. i automatem?
Nebojíte se svařování rozměrných kusů?
Orientujete se ve výkresech a jste zvyklý na kontroly pod ultrazvukem?

Pokud ano, ozvěte se. Hledáme právě Vás. Pro zajištění rostoucí poptávky hledáme nové kolegy.

Svářeči

Náplň práce

Uplatnění u nás najdou svářeči:

- s certifikáty 135,136 (na automat 121)

Sváří se u nás silné ocelové plechy (až 200 mm) v různých polohách. Výhodou je praxe v drážkování. Sváry jsou kontrolované pod ultrazvukem.

Pracujeme ve směnném provoze.

Požadujeme

  • platný certifikát 135, 136,
  • praxe v drážkování výhodou,
  • vyučení ve strojním oboru nebo odpovídající praxi,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • zodpovědnost, samostatnost,
  • práci na směny.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál 1.500,- Kč / měsíc
  • příplatky nad rámec zákona - odpolední, noční, svátky, víkendy
  • příplatky za prostředí a riziková pracoviště
  • zajištění pracovního oděvu včetně praní
  • možnost odborného rozvoje a školení
  • stravování v areálu
  • akce pro zaměstnance
  • zdravotní péče (vstupní, periodické a výstupní prohlídky)

Bližší informace

Místo pracoviště:

 PSP Machinery s.r.o., Přerov, ul. Kojetínská 3186/79

Nástup:

 Možný ihned nebo dle domluvy.

Jak se přihlásit:

 V případě dotazů nebo přímo zájmu o nabízenou pozici kontaktujte naši personalistku:

Martina Králíková
tel: 581 232734,
mobil: 702 230 784,
popř. své životopisy zasílejte přímo na adresu: personalni@pspmachinery.cz

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kojetínská 3186/79, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Profese: svářeč

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity