Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář výroby - elektrooddělení

referenční číslo: 20748 | aktuálnost: 18.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte práci ve stabilní strojírenské společnosti? Orientujete se v technické dokumentaci? Jste komunikativní člověk a rozumíte anglicky nebo německy? Tak je tato nabídka určena právě Vám!

Zašlete nám životopis, aktuálně hledáme nového kolegu na pozici:
PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY – ELEKTROODDĚLENÍ

Náplň práce

  • Koordinace výrobních zakázek
  • Dodržování stanovených termínů zakázek
  • Kontrola výkresové dokumentace včetně návrhů úprav
  • Spolupráce a komunikace s výrobou

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání v oblastí elektro
  • Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
  • Znalost AJ nebo NJ (dostačující mírně pokročilá)
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Komunikativnost

Nabízíme

  • Možnost jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na stravování a dojíždění
  • Možnost rozvoje ve stabilní strojírenské společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč

Lokalita: okres Přerov

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství