Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí konstrukčního úseku

referenční číslo: 20989 | aktuálnost: 13.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte chuť přijmout novou pracovní výzvu? Jste inovativní, kreativní a baví Vás vedení lidí? Považujete se za skutečného odborníka v oblasti konstrukce? Pokud odpovídáte ano, hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ÚSEKU!

Moderní stabilní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ KONSTRUKČNÍHO ÚSEKU

Náplň práce

  • zodpovědnost za zadané projekty
  • organizování práce na jednotlivých částech projektů
  • návrhy nových řešení a celkově zlepšování
  • řízení týmu kvalifikovaných odborníků
  • kooperace s výrobou a dalšími odděleními

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • praxi na obdobné pozici
  • zkušeností s vedením lidí
  • aktivní znalost angličtiny
  • proaktivní a inovativní přístup
  • schopnost plánovat a organizovat

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • služební vůz i k soukromému užívání
  • závodní stravování a další zajímavé benefity
  • místo výkonu práce: okolí Břeclavi

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství