Typ nabídky

Minimální mzda

Senior GL accountant

referenční číslo: 20972 | aktuálnost: 06.11.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s mezinárodním účetnictvím a účtováním hlavní účetní knihy? Domluvíte se skvěle anglickým jazykem? Chcete být součásti týmu profesionálů v rostoucí moderní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Dynamická, nadnárodní společnost, působící v oblasti výroby a vývoje technologií, příjme do týmu zkušeného parťáka/parťačku na pozici:

SENIOR GL ACCOUNTANT (50 000 - 60 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za globální zpracování účetnictví pro pobočku v UK
  • příprava, evidence a analýza účetních operací hlavní účetní knihy
  • řízení závěrečných účetních aktivit na konci měsíce, příprava závěrky, výkaz zisků a ztrát, rozvahy, apod.
  • spolupráce s externími a interními auditory
  • denní komunikace v anglickém jazyce, spolupráce s ostatními zahraničními pobočkami
  • dodržování daňových předpisů a účetních standardů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně v oboru finance, účetnictví, daně
  • zkušenosti s mezinárodním účetnictvím, znalost účtování hlavní účetní knihy
  • vysoce pokročilou znalost anglického jazyka, další cizí jazyk výhodou
  • znalost účetních standardů US GAAP a daňových předpisů
  • velmi dobrou znalost MS Office, (Oracle - velkou výhodou, popř. Navision, SAP)
  • prozákaznický přístup, týmovost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • atraktivní práci v silné nadnárodní společnosti
  • moderní a přátelské prostředí
  • 25 dní dovolené + 5 dní sick days
  • firemní telefon, notebook
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • kafetérii
  • multisport kartu
  • plně hrazené jazykové kurzy
  • sportovní, kulturní a vzdělávací aktivity
  • ovocné dny 2x do měsíce - neomezené množství ovoce pro každého
  • fajn náladu a skvělou kávu
  • místo výkonu práce: Brno

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika