Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista finančních služeb - hradec králové

referenční číslo: A6892 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

AAA AUTO působí na trhu již 27 let. Ze své základny v ČR expandovalo i do dalších zemí regionu. Oblast působení: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko. Největší objem prodejů / obrat: 63 616 automobilů (r. 2014) / 293,9 mil. eur (r. 2008). Počet nabízených automobilů v celé skupině průměrně: 10 000 denně. Podle studie společnosti Ernst & Young se skupina AAA AUTO v roce 2007 dostala do první desítky největších distributorů automobilů v Evropě.

Náplň práce

Očekáváte pro sebe vždy tu nejvyšší úroveň zákaznické péče?
Uměli byste sami poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni?
Chcete být ohodnoceni na základě vámi dosažených výsledků a nemuset se spoléhat na výkon celého týmu?
V AAA jsme přesvědčeni, že jsou to právě naši lidé, kdo šíří povědomí o tom, že se klienti na půdě naší společnosti cítí pohodlně a že je o ně pečlivě postaráno. Chcete se stát součástí našeho týmu?

* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Příprava smluv a dokladů
* Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel

Požadujeme

* Zkušenosti s prodejem
* Znalost finančních produktů velkou výhodou
* Velmi dobré organizační schopnosti
* Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
* Schopnost analytického myšlení
* Reprezentativní vzhled a vystupování
* Časovou flexibilitu (směnný provoz)

Nabízíme

* Garantovanou mzdu ve zkušební době 32.000 Kč
* Po zaškolení 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)
* Možnost profesního růstu
* Komplexní zaškolení v poskytování kompetentního poradenství při uzavírání leasingových, úvěrových a pojistných smluv
* Zázemí stabilní, prosperující společnosti
* Různorodou práci v oblasti komunikace s klienty
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou

Místo pracoviště: Koutníkova 272/39, Hradec Králové, 503 01

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Ekonomika, Obchod, prodej, nákup

Profese: administrativní pracovník, finanční leasing a prodej na splátky, finanční poradce, finanční specialista, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení