Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor obsluhy výrobních strojů

referenční číslo: 20946 | aktuálnost: 13.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste učenlivý, a máte chuť pracovat pro firmu, kde Vás dobře zaplatí. Chcete dělat v přátelské a pohodové společnosti, kde budete mít možnost profesně růst, když budete šikovný? Pak mi pošlete svůj životopis, nebo mi rovnou zavolejte.

Náplň práce

  • Obsluha výrobních strojů
  • Zadání rozměrů do stroje, práce s počítačem
  • Vizuální kontrola výrobku

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Znalost práce s počítačem
  • Praxe ve výrobě-výhodou
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky ve výši 100 Kč
  • Čtvrtletní bonusy za docházku 3-7000Kč
  • Pravidelné roční navyšování platu, možnost povýšení
  • Příspěvek na penzijní připojištění i životní pojištění
  • 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • V případě zájmu možnost přivydělat si i o víkendu (příplatek za přesčas i za práci o víkendu)
  • Občerstvení na pracovišti (v létě i nealko pivo, nanuky), bezproblémová doprava i parkování
  • Práci v Brně

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba