Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník v pivovaru? Proč ne?! možnost zajistit ubytování

referenční číslo: 5c9e00e9babecf1800121444 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici skladníka? Nevadí Vám 3směnný provoz? Máte řidičské oprávnění skup. B?
A k tomu Všemu chcete pracovat v pivovaru?
Tak čtěte dále....

Náplň práce:
* zodpovědnost za správnost dokladů, příjmů, výdejů a dodacích listů
* inventury fyzického a účetního stavu zásob
* běžná údržba VZV
* všechny úkony spojené s manipulací zboží, převážně pomocí VZV - skladování, manipulace a výdej materiálů, surovin

Požadujeme

* platný průkaz řidiče VZV W1 podmínkou (oprávnění W2 je velkou výhodou)
* řidičský průkaz  sk. B podmínkou (ŘP sk. T nebo C je výhodou)
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* znalost práce se čtečkou/skenerem výhodou

Nabízíme

* nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
* průměrnou měsíční mzdu cca 28 000 Kč (nástupní mzda 24.000Kč + příplatky za směny + čtvrtletní bonus 10%)
* stravenky v hodnotě 35 Kč
* 3-směnný provoz (víkendy volné)
* zázemí stabilní společnosti
* 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
* BONUSOVÉ PIVO (pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolické ceny, volné vstupy na prohlídky pivovarů)
* dotované stravování přímo v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
* nápoje na pracovišti zdarma
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích
* MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika, Potravinářství a chemie