Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog v automotive

referenční číslo: 20926 | aktuálnost: 04.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš dokončené vzdělání technického směru? Znáš výrobní procesy a standardy, komunikuješ v anglickém jazyce a máš perfektní orientaci v technické dokumentaci? Pak hledáme právě tebe!!!

Náplň práce

  • Tvorba optimálních technologických postupů
  • Testování a zavádění nových technologií
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zodpovědnost za projekty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost technologií v oblasti strojírenství nebo elektro
  • Anglický jazyk - středně pokročilá úroveň
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • Kariérní postup
  • Zkušenosti s nejnovějšími technologiemi
  • Týden dovolené navíc
  • Pozici vhodnou pro muže a ženy
  • Lokalita: Ústecko

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství