Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr/ka do výroby v potravinářství

referenční číslo: 5c9b7ac2a5ad95603921eef6 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro našeho klienta, mezinárodní potravinářskou společnost, hledáme inženýra/ku výroby. Pokud mluvíte anglicky, máte odborné vysokoškolské vzdělání a chuť naučit se něco nového, pak se nám ozvěte!

co vás čeká

  • navrhování a optimalizování procesu ve výrobě
  • spoluúčast při rozvoji výrobních technologií
  • začlenění a optimalizace nových zařízení do výroby
  • úzká spolupráce s oddělením údržby a investic

co od vás očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání, nejlépe se strojním (či chemicko-technologickým) zaměřením
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost MS Word a MS Excel
  • praxe v oboru není podmínkou, je třeba ochota učit se novým věcem, motivovanost, schopnost práce v týmu, samostatnost a dobré komunikační a organizační vlastnosti, analytické myšlení
  • ŘP sk. B.

co vám můžeme nabídnout

  • různorodou práci v mezinárodní stabilní firmě
  • nástup dle dohody
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • plat od 45 000 měsíčně a spoustu benefitů (např. dotované obědy, životní pojištění, příspěvky na masáže,…)
  • místo výkonu práce: Královéhradecko

Kontakt

Více informací Vám ráda poskytnu na tel 770 193 344 nebo na mailu: monika.kalcikova@randstad.cz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 45 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Profese: chemický inženýr, procesní inženýr, strojní inženýr, technolog potravinářské výroby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy