Typ nabídky

Minimální mzda

Marketing brand AND PR specialist

referenční číslo: 20876 | aktuálnost: 17.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s PR a marketing? Chtěli byste zodpovídat za tuto oblast v úspěšné nadnárodní výrobní společnosti? Láká Vás práce na akčních PR plánech a brandingu? Nechcete sedět celý den v kanceláři, ale rádi byste v rámci práce cestovali i po jednotlivých závodech v celé České republice?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

MARKETING BRAND AND PR SPECIALIST

Náplň práce

  • vytváření PR kampaní pro výrobní společnost
  • proaktivní komunikace s médii
  • rozvoj obchodní značky v celé České republice
  • příprava podkladů pro komunikaci s médii
  • prezentace společnosti na sociálních médiích
  • networking
  • příprava vizuálních a textových materiálů dle platné korporátní strategie
  • analýza trhu a výsledků kampaní

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického nebo humanitního směru
  • praxi na podobné pozici (PR, marketing, branding, výzkum trhu…)
  • zkušenosti z výrobní společnosti velkou výhodou
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • inovativní myšlení a schopnost řídit změnu
  • schopnost pracovat samostatně i v rámci týmu

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na sport a volný čas
  • program Benefit Plus
  • možnost osobního růstu a rozvoje
  • finanční bonus při plnění plánu
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce dle Vašeho bydliště (Střední Čechy, Liberecko nebo Severní Morava)

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations