Typ nabídky

Minimální mzda

HS Manager

referenční číslo: KTH | aktuálnost: 21.10.2019

Adecco spol. s r.o.

Výrobní automotive společnost se sídlem na Rokycansku hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

HS Manager

Náplň práce

  • Odpovědnost za oblast BOZP a PO pro celý výrobní závod
  • Aktualizace a řízení svěřené dokumentace v oblasti bezpečnosti
  • Analýza a hodnocení rizik
  • Vyšetřování pracovních úrazů, návrh preventivních opatření vedení evidence
  • Komunikace s externími dodavateli a příslušnými orgány
  • Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na pozici BOZP/HSE ve výrobní firmě, znalost příslušné legislativy
  • OZO v prevenci rizik dle zákona č. 309/2006 Sb. podmínkou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Aktivní přístup, zodpovědnost a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Pozici je možné vykonávat i na zkrácený úvazek
  • Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti
  • Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Osobní ohodnocení, přítomnostní bonus
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Benefitní poukázky (na kulturu, sport, nákupy atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení, možnost dalšího rozvoje

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita