Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista se znalostí německého jazyka - relokační balíček do Pardubic

referenční číslo: 5c90f706babecf7f910264dd | aktuálnost: 01.02.2020

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta v okrese Pardubice, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Specialista se znalostí německého jazyka. Možnost práce na hlavní pracovní poměr, brigádu i zkrácený úvazek.
Jedná se o nový projekt, kde máte možnost využít znalost německého jazyka přímo s rodilými mluvčími. Pracovat budete v open office s partou skvělých kolegů, kteří podrží a pomohou nastartovat kariéru ve společnosti!

Náplň práce

  • Zpracování požadavků a následné vyřízení od zákazníků
  • Budete mít na starosti reklamace, platby, dotazy, …
  • Správa e-mailové korespondence + chatu
  • Práce v interním systému

Požadujeme

  • NJ na úrovni B2
  • Příjemné vystupování a komunikativní osobnost
  • Rychlá orientace na internetu

Nabízíme

  • Denní komunikace v němčině
  • Spolupráce s největším online obchodem na světě
  • Volba různého typu pracovního úvazku
  • Služby - stravovací poukazy, 25denní dovolená, jazykové kurzy, firemní snídaně, akce pro zaměstnance, cafeteria, multisport karta
  • Platové ohodnocení od 25 000 – 35 000 Kč
  • Relokační balíček

Požadované jazykové znalosti

Německý

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Telekomunikace

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Možnost si napracovat hodiny, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty, Cizince