Typ nabídky

Minimální mzda

Technik realizace rozvaděčů (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 19830 | aktuálnost: 19.12.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vystudovaný v elektro oboru, ovládáte silnoproud a hledáte novou práci, kde se můžete realizovat? Zajímají Vás rozvaděče a anglický jazyk ovládáte alespoň na mírně pokročilé úrovni? Reagujte ještě dnes na pozici
TECHNIK REALIZACE ROZVADĚČŮ na Kroměřížsku právě teď!

Významná elektrotechnická společnost hledá kolegu/kolegyni do svých řad na pozici:

TECHNIK REALIZACE ROZVADĚČŮ (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Komplexní realizace na dané zakázce
  • Návrhy schémat NN rozvaděčů
  • Komunikace s výrobním oddělením
  • Občasné výjezdy za zákazníky
  • Jednání se zákazníky a kontrola montáže

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti v oblasti NN rozvaděčů výhodou
  • Vyhláška 50 min. §5
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Orientace v prostředí E-PLAN

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a uznávané společnosti
  • Finanční odměny
  • Odborný a profesní růst
  • Firemní stravování
  • Zajímavé volnočasové aktivity
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika