Typ nabídky

Minimální mzda

Business controller FOR digitalization

referenční číslo: 20848 | aktuálnost: 29.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte víceleté zkušenosti v oblasti finančního controllingu ideálně zaměřeného na oblast digitalizace? Jste člověk s analytickým myšlením a baví Vás vytvářet nové RPA projekty? Domluvíte se anglicky a nebojíte se cestovat a komunikovat se zahraničím?

Tak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost, která se snaží držet krok se současnou potřebou digitalizace, hledá posilu do svého týmu na pozici:

BUSINESS CONTROLLER FOR DIGITALIZATION (80-100.000 Kč)

Náplň práce

  • finanční controlling na globální úrovni
  • příprava kalkulací pro digitální produkty
  • kalkulace projektů v oblasti digitalizace
  • optimalizace nových RPA řešení
  • občasné cestování do zahraničí
  • pravidelný reporting pro top management

Požadujeme

  • ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace se zahraničím)
  • víceleté zkušenosti v oblasti financí/controllingu
  • pokročilou znalost MS Excel
  • analytické a digitální myšlení, komunikativnost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • Multisport kartu
  • systém Cafetérie
  • firemní bonusy
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika