Typ nabídky

Minimální mzda

Technik údržby

referenční číslo: 20828 | aktuálnost: 10.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste schopný v údržbě strojů a to z pohledu elektro, pneumatiky i mechaniky? Chcete pracovat pro velkou mezinárodní společnost, která je zárukou stability? Máte elektro vyhlášku min. §5? Pak mi pošlete svůj životopis nebo se za mnou zastavte!

Náplň práce

  • Stanovení plánu údržby
  • Pravidelná údržba, opravy a spolupráce se servisem
  • Poskytování technické podpory
  • Provádění technických testů
  • Zavádění a dodržování TPM

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici
  • Elektro vyhláška min. §5
  • Znalost elektro, mechaniky, a pneumatiky
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněný telefonní tarif pro celou rodinu
  • Další benefity
  • Zastávka MHD přímo před společností
  • Místo výkonu práce Brno-Slatina

Mzda: 28 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl