Typ nabídky

Minimální mzda

Junior project controller s AJ Praha

referenční číslo: 20831 | aktuálnost: 26.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již nějaké zkušenosti v oblasti finančního controllingu svěřených projektů a chcete se posunout o krok dále? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce na denní bázi? Rádi se podílíte na projektech, které chcete dotáhnout do konce?

Pak hledáme právě Vás!

Výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

JUNIOR PROJECT CONTROLLER s AJ Praha (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za svěřené controllingové projekty
  • zpracovávání dat v oblasti financí
  • analýza (provozních/výrobních nákladů)
  • přímá komunikace se zahraničím
  • pravidelný reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • alespoň roční zkušenost s finančním či projektovým controllingem
  • pokročilá znalost MS Excel
  • komunikativnost, analytické myšlení, spolehlivost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • Multisport kartu
  • firemní bonusy
  • nástup možný: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 5 (u metra Zličín)

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Ekonomika