Typ nabídky

Minimální mzda

Lean Specialist

referenční číslo: MZK | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: výroba
LOKALITA: Tachov
NÁSTUP: ihned nebo dle dohody

Náplň práce

- Identifikovat ztráty a plýtvání – např. při analýze plnění výrobního plánu, pracovišť a identifikaci ztrátových časů, výrobních procesů a materiálových toků

- Navrhovat nové postupy s cílem zlepšit a udržovat efektivitu práce lidí a využití strojů

- Zpracovávat časové studie (měření normočasů)

- Vypomáhat při zpracování příslušné výrobní dokumentace a tvorbě layoutů pracovišť

- Spolupráce zejména s vedením výroby, technology, mistry a kvalitáři

Požadujeme

- Ideálně vzdělání v technickém oboru

- Komunikativní znalost anglického jazyka (nadřízený je cizinec)

- Schopnost využívat standardní software na pokročilé úrovni (zejména MS Excel, MS PowerPoint)

- Schopnost pracovat na základě stanovených cílů a přizpůsobovat se rychle se měnícímu se prostředí

- Výhodou číst výkresy a orientovat se v technické dokumentaci

- Příp. budete mít předchozí zkušenost s obdobnou pracovní náplní

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí

- Atraktivní finanční podmínky

- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita