Typ nabídky

Minimální mzda

Inspektor jakosti v dřevoprůmyslu

referenční číslo: 20808 | aktuálnost: 03.09.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás truhlařina, nebo máte strojírenské či technické vzdělání? Láká Vás 7,5 hodinová pracovní doba?
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis.
Firma působící v Plzeňském kraji hledá do svých řad kolegu na pozici INSPEKTOR JAKOSTI V DŘEVOPRŮMYSLU.

Náplň práce

  • Kontrola jakosti výrobních dílů a materiálu
  • Mezioperační kontroly výrobků
  • Spoluúčast na zpracování technologického předpisu
  • Hledání příčin reklamací a jejich řešení
  • Zaznamenávání informací do chybového formuláře
  • Podílení se na zvýšení kvality výroby

Požadujeme

  • Výuční list v oboru truhlář, nebo strojírenské či technické vzdělání
  • Praxi v oboru 1 rok výhodou
  • Přehled o postupech truhlářské výroby
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Akceptaci kolektivní práce
  • Schopnost, rozhodnost a pečlivost

Nabízíme

  • Dvousměnný provoz
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Stravování přímo ve firmě
  • 5 dní dovolené navíc
  • Slevy na firemní akce (sport a kulturu)
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Místo výkonu práce: Sušice

Mzda: 18 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Kvalita, kontrola jakosti