Typ nabídky

Minimální mzda

Dětský lékař

referenční číslo: 20785 | aktuálnost: 15.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte atestaci z oboru pediatrie? Je to směr, kterým se chcete ve své profesní budoucnosti i nadále ubírat? Hledáte novou pracovní příležitost v prostředí nemocnice?

Tak neváhejte a zašlete nám životopis! Moderní zdravotnické zařízení hledá pro lůžkovou část odborníka do svých řad na pozici:

DĚTSKÝ LÉKAŘ (60 000 Kč)

Náplň práce

  • poskytování odborné péče
  • spolupráce s dalšími odborníky

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci z pediatrie nebo PLDD
  • zodpovědný a vstřícný přístup

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, slevy u partnerů
  • pozice vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj (okres Benešov)

Mzda: 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie