Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní dělníci - oddělení montáže (drobné díly) J. hradec

referenční číslo: 5c826e1fa5ad955f545ab78c | aktuálnost: 06.11.2019

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

* ruční montáž součástek nebo práce na jednoduchých strojích, následná kontrola, drobná manuální práce

Požadujeme

*vzdělání nerozhoduje
*manuální zručnost a pečlivost
*praxe není podmínkou - na Vašem nové pracovišti Vás plně zaškolíme

Nabízíme

*měsíční mzda 18.400,-Kč až 23.300,-Kč
*prémie za práci v nepřetržitém provozu 1.500,-Kč/měsíc
*prémie za docházku 3.000,-Kč/čtvrtletí
*prémie za plnění norem až 1.250,-Kč/měsíc
*prémie za náročnost práce až 3.350,-Kč/měsíc
*příplatek za odpolední směnu 15,-Kč/h
*příplatek za noční směnu 40,-Kč/h
*příspěvek na stravování v závodní jídelně
*nástup dle Vašich možností

Mzda: 18 400 - 23 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jindřichův Hradec,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, pomocný dělník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní