Typ nabídky

Minimální mzda

Referent zásobování

referenční číslo: MZF | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

ODVĚTVÍ: nákup
LOKALITA: Plzeň
NÁSTUP: ihned

Náplň práce

- Budete mít na starosti vytváření a sledování nákupních objednávek

- Kontrola včasného potvrzení objednávek od dodavatelů

- Zajištění dostupnosti materiálu pro výrobu

- Kontrola dodavatelských faktur

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání

- Dobrá znalost anglického jazyka

- Praxe v oblasti nákupu, eventuálně i v oblasti logistiky ve výrobní společnosti

- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

- Flexibilita

- Práce na PC, uživatelská znalost MS Office

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Prostředí nového výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni

- Firemní jídelna

- 25 dní dovolené

- Firemní jazykové kurzy

- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita