Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager

referenční číslo: MZF | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Strojírenská výrobní společnost se sídlem v Plzni hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Vedení jednotlivých komplexních projektů

- Funkční vedení projektového týmu

- Úzká komunikace se zákazníkem

- Sledování a dodržování ukazatelů projektů (QCD)

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru

- Dlouhodobé zkušeností s řízením projektů, ideálně v dopravním strojírenství

- Zkušenosti s vedením jednání

- Otevřená mysl a schopnost rychle se rozhodovat

- Velmi dobré znalosti AJ, další jazyk výhodou (FJ, NJ, ŠJ, RJ)

- Reprezentativní vystupování, organizační schopnosti, týmový duch

Nabízíme

- Prostředí nového výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni

- 25 dní dovolená

- Firemní jídelna

- Firemní jazykové kurzy

- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné