Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr strojírenské výroby

referenční číslo: MZF | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Strojírenská výrobní společnost se sídlem v Plzni hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Řízení výrobního procesu ve strojírenství – jednosměnný provoz

- Řízení a organizace pracovníků a jejich efektivního využití

- Vedení a motivování zaměstnanců

- Dosahování odpovídajících výkonů, plnění norem a výrobního plánu v požadované kvalitě

- Dodržování předpisů o BOZP, dodržování zásad 5S

- Sledování a vyhodnocování kapacity pracovišť

Požadavky

- SŠ/SOU ve strojírenském oboru velkou výhodou

- Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí

- Min. 2 roky praxe ve výrobní společnosti

- Komunikační dovednosti a organizační schopnosti

- Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

- Prostředí nového výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni

- 25 dní dovolené

- Firemní jídelna

- Firemní jazykové kurzy

- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity