Typ nabídky

Minimální mzda

Mistr výroby

referenční číslo: MZZ | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Výrobní společnost se sídlem v Plzni hledá do svého týmu kandidáta/ku na uvedenou pozici.

Náplň práce

- Vedení týmu montérů ve 2-směnném provozu

- Zodpovědnost za plnění výrobního plánu v rámci dostupných prostředků a jejich efektivního využití

- Reporting plnění ukazatelů a správa dat v MS Excel a ERP systému

- Dodržování požadované úrovně jakosti výrobků

- Řešení nahodilých událostí

Požadavky

- Vyučení / SŠ vzdělání

- Praxe na pozici spojené s vedením týmu ve výrobní společnosti, nejlépe automotive

- AJ alespoň na základní úrovni

- Ochota práce ve 2-směnném provozu

- Manažerské dovednosti

- Povědomí o principech KAIZEN, MUDA, QRQC velkou výhodou

- Pokročilá znalost MS Excel a práce s daty

- Technické a praktické myšlení, organizační schopnosti

Nabízíme

- Jazykové a profesní vzdělávání

- 5 týdnů dovolené

- Dotované závodní stravování

- Pololetní a roční Bonusy/prémie

- Příspěvek na dojíždění

- Zaměstnanecký program Kafetéria

- Velké množství sportovních a kulturních akcí, aj.

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity