Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník ve strojírenství

referenční číslo: 20629 | aktuálnost: 16.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte obchodního ducha a zkušenosti s obchodem v oblasti strojírenství? Vyznáte se v technické dokumentaci a rád vycestujete na pracovní cestu do zahraničí? Každodenní komunikace v cizím jazyce je pro vás to pravé? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Hledáme zkušeného kolegu do našeho týmu na pozici: OBCHODNÍK VE STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Budování vztahů se stávajícími zákazníky
  • Posuzování poptávek a zpracovávání nabídek
  • Jednání se zahraničními zákazníky
  • Navazování kontaktů a spolupráce s novými zákazníky
  • Pracovní cesty v rámci ČR i do zahraničí

Požadujeme

  • Praxi s obchodní činností ve strojírenské společnosti
  • Schopnost komunikace v německém jazyce
  • Znalost anglického jazyka - výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci - podmínkou
  • SŠ/VŠ vzdělání obchodního nebo technického směru
  • Ochotu cestovat i do zahraničí

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Motivující bonus dle dosažených výsledků
  • Zázemí stabilní společnosti

Lokalita: okres Prostějov

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup