Typ nabídky

Minimální mzda

Inženýr nových technologií

referenční číslo: 20618 | aktuálnost: 05.10.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Chtěli byste využívat své znalosti z oblasti výrobního inženýrství a získat až 30 dní dovolené? Komunikace v angličtině pro Vás není překážkou?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, neváhejte nás kontaktovat!

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici VÝROBNÍ INŽENÝR.

Náplň práce

  • zefektivnění výrobních procesů
  • podílení se na zavádění, tvorbě výrobních plánů
  • řešení technických problémů ve výrobě
  • zavádění nových principů Štíhlé výroby
  • spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • znalost nástrojů štíhlé výroby
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • orientaci v projektovém řízení
  • prokazatelné znalosti z oblasti technologie

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 5 dní Sickdays
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na dovolenou, životní pojištění
  • dotované stravování
  • Flexi Pass
  • lokalita – Rokycansko

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství