Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer chemické výroby

referenční číslo: 20614 | aktuálnost: 17.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské vzdělání chemického zaměření a zkušenosti z pozice technologa, či procesního inženýra v oblasti chemické výroby? Uvažujete o kariérním postupu, nebo jste již zkušeným vedoucím výroby a hledáte novou výzvu? Pakliže k tomu dokážete komunikovat v anglickém jazyce, rozhodně nám odpovězte na tuto jedinečnou pracovní příležitost!

Nadnárodní společnost, špička ve svém oboru, hledá vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER CHEMICKÉ VÝROBY

Náplň práce

  • Zajištění výroby a kvality výrobků - dosažení výrobních cílů
  • Optimalizace činností jednotlivých oddělení
  • Efektivní řízení týmu zaměstnanců, řízení a ověřování údržby
  • Sledování a zlepšování výrobních procesů a spoluúčast na vývoji nových technologií
  • Spolupráce v oblasti investičních projektů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání - chemické (organická chemie, chemická technologie a příbuzné obory)
  • Zkušenosti na pozici týkající se přímého vztahu s chemickou výrobou - orientace ve výrobě formaldehydu a fenolických pryskyřic je velkou výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (častá komunikace se zahraničním vedením poboček po celém světě)
  • Spolehlivost, manažerské dovednosti, iniciativní osobnost

Nabízíme

  • Fixní mzdu odpovídající zkušenostem a náplni práce + prémie a další bonusy do mzdy
  • Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti se zavedenou pozicí na trhu
  • Možnost dalšího profesního rozvoje
  • Benefity zpříjemňující práci
  • Přátelský tým do chemie "zapálených" kolegů :O)
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba