Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor/ka kontroly kvality (26 000 - 31 000 Kč/měsíc)

referenční číslo: 5c657cffa5ad950202476152 | aktuálnost: 08.07.2022

Randstad HR Solutions s.r.o.

Ocenili byste dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, bonusový systém, vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou?
Dejte nám o sobě vědět.
Pokud nemáte zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, zaškolíme Vás.
Nástup možný ihned.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

  • stabilní zaměstnání
  • dlouhodobá spolupráce
  • čistá práce v klidném nehlučném prostředí
  • práce v menším kolektivu:
  • mzda 26 000 – 31 000 Kč/měs.
  • příspěvek na dopravu
  • bonusový systém (vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou)
  • dovolená navíc
  • stravenky

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • vstupní a výstupní kontrola výrobků (nárazníků)
  • vizuální kontrola lakových vad
  • vyleštění finálního výrobku

PROFIL IDEÁLNÍHO KANDIDÁTA/IDEÁLNÍ KANDIDÁTKY

  • dobrý zrak
  • zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ale ne podmínkou
  • ochota pracovat na 3 směny

Mzda: 26 000 - 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lipovka, Rychnov nad Kněžnou,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy