Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor výrobní skupiny

referenční číslo: 20526 | aktuálnost: 08.02.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste organizačně schopná a zodpovědná osobnost se zkušenostmi s vedením týmu? Baví Vás nestereotypní pracovní náplň? Pak jste náš člověk!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kandidáta pro pozici:

KOORDINÁTOR VÝROBNÍ SKUPINY

Náplň práce

  • Vedení týmu operátorů výrobních linek
  • Řízení svěřeného úseku dle výrobního plánu
  • Školení, vedení a kontrola zaměstnanců
  • Administrativa spojená s vedoucí pozicí

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením týmu operátorů výroby
  • Odolnost vůči stresu
  • Pečlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení s jeho zaručeným růstem
  • 25 dní dovolené
  • Práci v čistém prostředí
  • Přátelský a mladý kolektiv
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba