Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka – administrativní podpora personálního odboru

referenční číslo: 5c5bfd30a5ad957e662eb145 | aktuálnost: 07.02.2019

Ředitelství silnic a dálnic ČR (státní příspěvková organizace)

Ředitelství silnic a dálnic ČR
je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem naší činnosti je správa, údržba a oprava dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení jejich výstavby a modernizace.
Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:

Náplň práce

Pracoviště – lokalita

Praha 4

Náplň práce

  • Zajištění evidence pošty odboru a jejího oběhu
  • Prověření komplexnosti svěřených materiálů a zajištění řešení nedostatků
  • Zajištění vybraných činností personálního odboru
  • Komunikace s jednotlivými organizačními útvary
  • Podpora při zajišťování a realizaci školení zaměstnanců organizace
  • Komplexní správa majetku odboru
  • Metodické usměrňování majetkové správy odboru

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozice výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office, MS Outlook
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti
  • Příjemné vystupování
  • Schopnost samostatného rozhodování, pečlivost

Nabízíme

  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Stabilitu státní příspěvkové organizace,
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, stravenky
  • Využití rekreačních zařízení organizace a další benefity

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody

Pracovní poměr

Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Platové podmínky

9. platová třída dle NV ČR č. 263/2018 Sb., v platném znění, platový stupeň dle vzdělání a odborné praxe (možnost osobního ohodnocení a odměn)

Způsob a termín zaslání přihlášky

Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte  do 7. 3. 2019

Upozornění

Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoníkem práce (nejedná se o služební poměr).

Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmu.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Ředitelství silnic a dálnic ČR bude zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedené pracovní místo. Beru na vědomí, že poskytnutím osobních údajů mám právo na: na přístup k osobním údajům, na opravu nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, podání vysvětlení v případě podezření, že zpracování mých osobních údajů narušuje ochranu mého osobního a soukromého života nebo že osobní údaje jsou zpracovávány v rozporu s právními předpisy, požadovat nápravu situace, která je v rozporu s právními předpisy, zejména formou zastavení nakládání s osobními údaji, jejich opravou, doplněním či odstraněním, obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistí-li se, že byly zpracovávány protiprávně, na přenositelnost údajů a právo vznést námitku, po níž zpracování mých osobních údajů ukončí, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad zájmy nebo právy a svobodami subjektu údajů, zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků.

Místo pracoviště: Praha 4, 140 00

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita