Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor výroby v oblasti farmacie (25-30.000 Kč)

referenční číslo: 20491 | aktuálnost: 05.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Zdraví je nejvíce ceněnou hodnotou každého jedince, ale i celé společnosti. Není se čemu divit, neboť jde o nezbytný předpoklad pro život. Proto jsou i v pracovním světě vysoce společensky ceněny právě ty pozice, které se zdravím souvisí. Nyní máte i Vy příležitost stát se členem týmu farmaceutické společnosti, která si klade za nejvyšší cíl snazší přístup ke kvalitním léčivům.

Chcete mít práci, která je důležitým článkem při výrobě léčiv, jež mohou pomoci ke zdraví každému z nás? Pak nám zašlete svůj životopis.

OPERÁTOR VÝROBY V OBLASTI FARMACIE (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • obsluha výrobních zařízení
  • ruční manipulace s materiály a produkty
  • vypracovávání dokumentace spojené s provozem
  • práce v čisté a nehlučné hale
  • směnný nepřetržitý provoz

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání technického zaměření (např. strojař, zámečník), vzdělání v oboru chemie výhodou
  • vyhovující zdravotní stav pro práci ve směnném provozu
  • čistý trestní rejstřík
  • praxe v chemickém či farmaceutickém průmyslu výhodou
  • základní znalost anglického jazyka výhodou
  • uživatelskou znalost práce na počítači

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění
  • finanční bonus za zodpovědné užívání ochranných pomůcek
  • příplatky za noční a víkendové směny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • multisport kartu
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu: okres Blansko

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie