Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik

referenční číslo: 5c49c3b4a5ad95233b5caa1d | aktuálnost: 01.02.2020

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za úplné a odborné provedení zakázek
  • Efektivní využití zdrojů společnosti
  • Zodpovědnost za čistotu na dílně
  • Respektování a dodržování platných podmínek opravy

Požadujeme

  • Prokazatelnou praxi v profesi v průběhu studia stačí
  • Řidičské oprávnění
  • Osobní automobil výhodou
  • Schopnost týmové práce
  • Velký smysl pro kvalitu
  • Vysoké pracovní nasazení

Nabízíme

  • Místo výkonu práce Vyšehrad , Čestlice
  • Pracovní doba – od 8:00 – 16:30, jednou za 8 týdnů je týden delší, do 18:00
  • Bonus podle výkonu
  • příspěvek na stravování (závodní jídelna)
  • zvýhodněné podmínky pro servis a opravy vlastního vozidla
  • příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Multisport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na dojíždění od 30km
  • Stravenky  - v KCP ano, v Čestlicích je závodní jídelna s dotovaným stravováním
  • Průměrná mzda 35.000 Kč

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Profese: automechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce