Typ nabídky

Minimální mzda

Elektromechanik – okres pardubice

referenční číslo: 20320 | aktuálnost: 21.08.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste vzdělán v oblasti elektra a láká Vás možnost práce u silné mezinárodní společnosti? Máte platnou vyhlášku 50/78 a orientujete se v technické dokumentaci? Chcete pracovat na jednu směnu a být součástí prestižní mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Pardubice, hledá do svých řad kandidáta na pozici ELEKTROMECHANIK.

Náplň práce

  • Spolupráce na montážích CNC strojů
  • Podílení si na uvádění strojů do provozu
  • Elektromechanické montáže
  • Práce s elektrotechnickou dokumentací

Požadujeme

  • Vyučení v oblasti elektra
  • Platnou vyhlášku 50/78
  • Znalost technické dokumentace
  • Samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Roční bonusy
  • Výkonnostní příplatky
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce je v okrese Pardubice

Mzda: 25 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika