Typ nabídky

Minimální mzda

Product engineer

referenční číslo: 20258 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste VŠ, obor Elektrotechnický a rád byste se v tomto oboru dále rozvíjel?
Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti vývoje a zároveň být v úzkém kontaktu se zákazníky?

Tak se chopte této jedinečné šance a začněte pracovat ve významné společnosti, se zastoupením v Brně jako PRODUCT ENGINEER (45.000 - 60.000 Kč)!

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky, technické poradenství
  • Péče o stálé portfolio zákazníků
  • Technická podpora při vývoji
  • Řízení projektů, dodržování stanovených milníků
  • Komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • VŠ, obor: Elektrotechnický
  • Praxe na obdobné pozici - výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní využití)
  • Komunikativnost a ochotu se učit novým věcem
  • Ochotu cestovat (1-2 dny v týdnu)

Nabízíme

  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Firemní telefon
  • Sick days
  • Roční prémie
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika