Typ nabídky

Minimální mzda

účetní - hradec králové

referenční číslo: 20246 | aktuálnost: 06.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Nemusí na vás při práci nikdo dohlížet? Ovládáte účetnictví a práce je pro vás víc než obživou? Anglický jazyk zvládáte levou zadní? Pošlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou v nadnárodní společnosti sídlící v Hradci Králové a to na pozici:

ÚČETNÍ - HRADEC KRÁLOVÉ

Náplň práce

  • zaúčtování materiálu a dalších zásob
  • účtování opravných položek
  • vytváření a úpravy kalkulací
  • zpracování pravidelného týdenního reportu
  • zpracování účelových analýz a projektů dle aktuálních požadavků
  • inventury skladů (příprava, realizace)

Požadujeme

  • min. středoškolské vzdělání (ekonomie, finance)
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • praxi na pozici materiálové účetní (výhodou)
  • pečlivou osobu se smyslem pro detail
  • pokročilou znalost MS Office, hlavně Excel
  • aktivního řidiče (ŘP sk. B)

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • nadstandartní počet dní dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvky na sport
  • příspěvky na wellness, masáže
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika