Typ nabídky

Minimální mzda

Silniční projektant junior

referenční číslo: 20221 | aktuálnost: 26.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Je stavařina vaše hobby? Hledáte stabilní a perspektivní zaměstání? Nebojíte se přidat ruku k dílu a jste týmový hráč? Pak hledáme právě vás!

Do české firmy hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SILNIČNÍ PROJEKTANT JUNIOR (25.-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce se specialisty subdodavateli
  • Zpracování projektů silničních staveb
  • Úpravy projektové dokumentace
  • Příležitostná kontrola stavby

Požadujeme

  • Komunikativnost a ochotu pracovat
  • Středoškolské vzdělání stavební
  • Znalost programů AutoCad/Microstation
  • Anglický jazyk (není podmínkou)
  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)

Nabízíme

  • Stravenky 110 Kč
  • 13. plat
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stabilní zaměstnání

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura