Typ nabídky

Minimální mzda

Benefitní specialista (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 20150 | aktuálnost: 24.02.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Umíte nastavit benefity pro svoje kolegy a chcete se podílet na rozvoji celé společnosti?

Pošlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici SPECIALISTY ODMĚŇOVÁNÍ (30-40.000 Kč) pro chomutovskou výrobní společnost!

Náplň práce

  • Mapování trhu v oblasti zaměstnaneckých benefitů
  • Vyjednávání s vedením společnosti
  • Nastavení systému odměňování zaměstnanců
  • Příprava podkladů pro mzdovou účetní
  • Správa systému kafeterie

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti lidských zdrojů bude výhodou
  • Předchozí praxi v personalistice (alespoň 2 roky)
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Dobrou znalost MS Excel

Nabízíme

  • Možnost zaměstnání ve stabilní, finančně zdravé společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky a příspěvky na životní pojištění
  • Kafeterii a další benefity, které pro zaměstnance vyjednáte
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Chomutov

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Personalistika, HR