Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog - absolvent

referenční číslo: 20090 | aktuálnost: 20.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jsi šikovný absolvent, kterého by lákala práce technologa?
Máš minimálně SŠ vzdělání technického směru?
Umíš se orientovat ve výkresové dokumentaci a máš zkušenost s obráběcími stroji a svařovacími roboty?

Neboj se přihlásit a začni pracovat jako TECHNOLOG – ABSOLVENT ve výrobní firmě!

Náplň práce

  • Návrh technologických postupů výroby
  • Vytváření programů pro obráběcí stroje a svařovací roboty
  • Navrhování úprav vedoucí ke snížení nákladů
  • Spolupráce s výrobou, konstruktéry a dodavateli

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání – technický obor
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici – výhodou
  • Samostatnost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Potřebné zaučení a školení
  • Následný možný profesní růst
  • Finanční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dny dovolené navíc
  • Příspěvky na fitness, masáže, wellness atd.
  • Místo výkonu práce: okres Pelhřimov

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství