Typ nabídky

Minimální mzda

Advokátní Asistent/Asistentka - centrum Prahy!

referenční číslo: KL63023-0004 | aktuálnost: 08.02.2019

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu specializované advokátní kanceláře v centru Prahy. Jedná se o rodinnou společnost sdružující tým odborníků v mnoha oblastech práva s dlouholetými zkušenostmi z mezinárodního a lokálního právního prostředí. Respektující tradice společenské hodnoty v přátelském prostředí.

Co Vás u nás čeká?

  • Pracovní doba 9:00 – 18:00h – celofiremní hodinová pauza na oběd
  • Administrativní agenda projektů napříč společností
  • Část týdne na recepci, uvítání klientů, občerstvení, pošta, péče o emailovou korespondenci, vyřizování pochůzek – pošta, vyzvednutí dokumentů u notáře a osobní předání dokumentace klientům

Jaké jsou Vaše zkušenosti?

  • Praxe od 2 let na obdobné pozici
  • Výborné organizační a komunikační dovednosti
  • Přesnost, preciznost, orientace na detail a vlastní proaktivita
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – mezinárodní klientela
  • Pro-klientské zaměření – ochota a vstřícnost, reprezentativní vystupování

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zázemí úspěšné české společnosti
  • Různorodou práci
  • Zajímavé finanční ohodnocení s kvartálními bonusy
  • Kanceláře v centru Prahy
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Příležitost vlastního rozvoje
  • Seberealizaci na svěřených projektech – v počátku například vedení realizace výjezdního zasedání celé společnosti, včetně teambuildingových aktivit
  • Výuka anglického jazyka rodinným mluvčím zdarma
  • Stravenky, Cafeterie, 4 týdny dovolené

Klíčová slova: administrativní podpora, zákaznický servis, administrativa, office assistant, admin, CS, customer services, asistentka provozu, asistent provozu, front desk officer, péče o zákazníka, customer support, customer support specialist.

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Praha

Obor: Administrativa, Administrativa