Typ nabídky

Minimální mzda

Výkonný ředitel

referenční číslo: 20052 | aktuálnost: 11.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Rádi byste využili své zkušenosti s vedením lidí? Umíte dosahovat svých stanovených cílů? Komunikace v anglickém a ruském jazyce Vám nedělá problém? Pak neváhejte a reagujte na naši pracovní nabídku!

Česká společnost s celosvětovou působností hledá do sekce vývoje posilu na pozici:

VÝKONNÝ ŘEDITEL

Náplň práce

  • Tvorba podnikatelského plánu společnosti
  • Stanovování úkolů a koordinování vedoucích pracovníků
  • Finanční vyhodnocování a další analýzy a zprávy o činnostech společnosti
  • Tvorba a koordinace organizačních, provozních a pracovních řádů
  • Reprezentování organizace na jednáních s obchodními partnery
  • Zastupování organizace v jednáních se státními institucemi
  • Podpisování firemních dokumentů
  • Vedení příslušné pracovní dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnického nebo strojírenského směru
  • Min. 5 let praxe ma obdobné pozici
  • Zkušenost ve vývoji
  • Znalost strategického řízení podnikatelských procesů
  • Znalost obecně platných zákonných norem a předpisů
  • Výbornou znalost anglického a ruského jazyka
  • Komunikační, prezentační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodní působností
  • Dlouhodobý perspektivní pracovní poměr
  • Firemní auto
  • Podíl na hospodářských výsledcích firmy
  • Cafeterie - příspěvky na sportovní a společenské využití
  • Pracovní laptop a mobilní telefon
  • Příspěvek na stravování ve firemní jídelně
  • Místo výkonu práce: Frýdecko - Místecko

Mzda: 90 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství