Typ nabídky

Minimální mzda

Account manager

referenční číslo: 19994 | aktuálnost: 04.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte nové zaměstnání? Máte zkušenosti s obchodem a vyznáte se v oblasti elektro? Jste cílevědomí a nebojíte se výzev? Máte dobré komunikační i organizační schopnosti? Pak hledáme právě vás, zašlete nám váš životopis.
Stále se rozvíjející společnost na Pardubicku hledá do svého týmu kolegu na pozici: ACCOUNT MANAGER.

Náplň práce

  • plnění obchodních plánů
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba rozpočtů a cenových nabídek
  • reporting, vedení a aktualizace dat

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • základní znalost anglického jazyka
  • praxi na obdobné pozici
  • cílevědomost, komunikativnost a flexibilitu

Nabízíme

  • služební auto i k soukromému užití
  • roční bonusy
  • vzdělávací kurzy v pracovní době
  • firemní akce
  • Místo výkonu práce: okres Pardubice.

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika